Danfoss SH 295 – 120H0827 (302.080 BTU)
171.925,46₺ +KDVDanfoss SH 105 – 120H0211 (91.544 BTU)
78.569,45₺ +KDVEk bilgi
| Emiş Hattı | 3/4" |
|---|---|
| Basma Hattı | 1/2" |
| Marka | Danfoss |
| Kompresör Tipi | Scroll |
| Çalışma Rejimi | HBP (+7,2°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | 3 |
| Elektrik Beslemesi | 380V |
| Soğutucu Akışkan | R410A |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 8.800 |
| Motor Tipi | 3 FAZ |
| BOM. | 120U1201 |
| Kompresör Modeli | HRH036U4LP6 |
| Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 34,74 |
| Frekans (Hz) | 50-60 |




