Ek bilgi
| Marka | Wipcool |
|---|---|
| Model | P20 |
| Max basma yüksekliği | 10 m |
| Tank kapasitesi | 20 L/saat |
| Ses | 19 dB |
| Emniyet anahtarı | Buzzer Alarm |
| Max Mini Split Kapasitesi | 30.000 Btu/saat |
| Voltaj | 100 V – 230 V / 50-60 Hz |
| Marka | Wipcool |
|---|---|
| Model | P20 |
| Max basma yüksekliği | 10 m |
| Tank kapasitesi | 20 L/saat |
| Ses | 19 dB |
| Emniyet anahtarı | Buzzer Alarm |
| Max Mini Split Kapasitesi | 30.000 Btu/saat |
| Voltaj | 100 V – 230 V / 50-60 Hz |