Ek bilgi
| Marka | Wipcool |
|---|---|
| Model | P380 |
| Voltaj | 100 – 230 V / 50-60 Hz |
| Max basma yüksekliği | 6,8 m |
| Max debi | 380 L/saat |
| Tank kapasitesi | 1,8 L |
| Max Mini Split Kapasitesi | 500.000 Btu/saat |
| Ses | 28 dB |
| Güç Tüketimi | 20 W |
| Emniyet anahtarı | Buzzer Alarm |




