Value Vİ 240Y-32 Vakum Pomp.-R32-R1234yf-V.S.+S.V
11.687,77₺ +KDVValue VE2100N Vakum Pompası
13.471,00₺ +KDVEk bilgi
| Marka | Value |
|---|---|
| Kademe | Çift Kademe |
| Elektrik Beslemesi | 220V |
| Frekans (Hz) | 50-60 |
| Akış Hızı | 10,2 m3/Sa – 170 Lt/Dk |
| Kısmi Basınç | 2 x 10-1 Pa |
| Toplam Basınç | 15 Micron |
| Motor Gücü | 3/4 HP |
| Bağlantı Ölçüsü | 1/4" Vanalı |
| Yağ Kapasitesi (mL) | 580 |
| Ölçüler | 395x145x318 mm |
| Ağırlık (kg) | 16,6 KG |



