Danfoss DSH485-4 380-415/3/50 460/3/60 – 120H1362
268.180,44₺ +KDVDanfoss HLJ 072 T4LC6 (60.886 BTU)
55.085,53₺ +KDVEk bilgi
| Marka | Danfoss |
|---|---|
| Kompresör Tipi | Scroll |
| Çalışma Rejimi | HBP (+7,2°C / +54,4°C) |
| Elektrik Beslemesi | 380V |
| Soğutucu Akışkan | R404A/R407C/R22/R134A |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 26.000 |
| Motor Tipi | 3 FAZ |
| BOM. | 121L0376 |
| Kompresör Modeli | HCP109T4LC6 |
| Kompresör Gücü (Hp) | 9 |
| Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 148,79 |
| Frekans (Hz) | 50-60 |
| Emiş Hattı | 1 1/8" |
| Basma Hattı | 7/8" |




