Danfoss HLJ 083 T4LC8 (69.673 BTU)
62.623,50₺ +KDVDanfoss HLP 072 T4LC6 (56.723 BTU)
45.228,29₺ +KDVEk bilgi
| Marka | Danfoss |
|---|---|
| Kompresör Tipi | Scroll |
| Çalışma Rejimi | HBP (+7,2°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | 5 1/3 |
| Elektrik Beslemesi | 380V |
| Soğutucu Akışkan | R410A |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 14.800 |
| Motor Tipi | 3 FAZ |
| Kompresör Modeli | HLH061T4LC6 |
| Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 57,78 |
| Frekans (Hz) | 50-60 |
| Emiş Hattı | 7/8" |
| Basma Hattı | 1/2" |




