Ek bilgi
| Marka | Embraco |
|---|---|
| Kompresör Tipi | Hermetik Pistonlu |
| Çalışma Rejimi | LBP (-23,3°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | 1/4+ |
| Elektrik Beslemesi | 220-240V |
| Soğutucu Akışkan | R134a |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 217 |
| Motor Tipi | 1 Faz – RSCR |
| BOM. | 51330410999XA |
| Kompresör Modeli | EMZ90HLC |
| Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 7,51 |
| Frekans (Hz) | 50 |
| Emiş Hattı | 1/4" |
| Basma Hattı | 3/16" |




