DENA 30.0 gr. Kurutucu Filtre 6.35 – 6.35 SAE
75,08₺ +KDVDENA 40.0 gr. Kurutucu Filtre 6.35 – 6.35 SAE
85,80₺ +KDV
Embraco NEU 2168 GKA
5.607,53₺ +KDV
Ek bilgi
| Marka | Embraco |
|---|---|
| Kompresör Tipi | Hermetik Pistonlu |
| Çalışma Rejimi | LBP (-23,3°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | 3/4 |
| Elektrik Beslemesi | 220-240V |
| Soğutucu Akışkan | R404A |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 1.000 |
| Motor Tipi | 1 Faz – CSCR |
| BOM. | 955AA7611AJ |
| Kompresör Modeli | NEU2168GKA |
| Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 13,5 |
| Frekans (Hz) | 50 |
| Emiş Hattı | 5/16" |
| Basma Hattı | 1/4" |



