Danfoss SH 105 – 120H0211 (91.544 BTU)
78.569,45₺ +KDVDanfoss SH 380 – 120H0255 (308.847 BTU)
204.686,93₺ +KDV
Danfoss SH 300 – 120H0239 (256.559 BTU)
185.841,54₺ +KDV
Ek bilgi
| Emiş Hattı | 1 5/8" |
|---|---|
| Basma Hattı | 1 1/8" |
| Marka | Danfoss |
| Kompresör Tipi | Scroll |
| Çalışma Rejimi | HBP (+7,2°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | 25 |
| Elektrik Beslemesi | 380V |
| Soğutucu Akışkan | R410A |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 75.186 |
| Motor Tipi | 3 FAZ |
| BOM. | 120H0239 |
| Kompresör Modeli | SH300 |
| Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 285,50 |
| Frekans (Hz) | 50-60 |



