Danfoss DSH161A4ALD – 120H1551
103.503,10₺ +KDVDanfoss DSH240-4 380-415/3/50 460/3/60 – 120H1374
157.429,22₺ +KDVEk bilgi
| Marka | Danfoss |
|---|---|
| Kompresör Tipi | Scroll |
| Çalışma Rejimi | HBP (+7,2°C / +54,4°C) |
| Elektrik Beslemesi | 380V |
| Soğutucu Akışkan | R410A |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 30.370 |
| Motor Tipi | 3 FAZ |
| BOM. | 120H1561 |
| Kompresör Modeli | DSH184 |
| Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 133 |
| Frekans (Hz) | 50-60 |
| Emiş Hattı | 1 3/8" |
| Basma Hattı | 7/8" |




