Danfoss SZ 120-4VI / I (97.478 BTU)
77.699,90₺ +KDVDanfoss SZ 148-4VAI / I (119.834 BTU)
89.006,86₺ +KDV
Danfoss SZ 125-4RI (97.519 BTU)
83.788,16₺ +KDV
Ek bilgi
| Emiş Hattı | 1 3/8" |
|---|---|
| Basma Hattı | 7/8" |
| Marka | Danfoss |
| Kompresör Tipi | Scroll |
| Çalışma Rejimi | HBP (+7,2°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | 10 2/5 |
| Elektrik Beslemesi | 380V |
| Soğutucu Akışkan | R407C |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 28.565 |
| Motor Tipi | 3 FAZ |
| BOM. | 120F0007 |
| Kompresör Modeli | SZ 125-RI / I |
| Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 166,60 |
| Frekans (Hz) | 50-60 |



