Danfoss SH 090 – 120H0003 (76.132 BTU)
69.582,23₺ +KDVDanfoss HRH 036 U4LP6 (30.095 BTU)
41.458,84₺ +KDV
Danfoss SH 295 – 120H0827 (302.080 BTU)
171.925,46₺ +KDV
Ek bilgi
| Emiş Hattı | 1 5/8" |
|---|---|
| Basma Hattı | 1 1/8" |
| Marka | Danfoss |
| Kompresör Tipi | Scroll |
| Çalışma Rejimi | HBP (+7,2°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | 20 |
| Elektrik Beslemesi | 380V |
| Soğutucu Akışkan | R410A |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 59.742 |
| Motor Tipi | 3 FAZ |
| BOM. | 120H0827 |
| Kompresör Modeli | SH295 |
| Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 227,60 |
| Frekans (Hz) | 50-60 |



